W sobotę 20.09. mężczyzni Diecezji Sandomierskiej spotkali się w Sanktuarium Św. Józefa w Nisku. Komandorię Sandomierską Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II Wielkiego reprezentowali Bracia z Chorągwi im. Św. Jana Gwalberta i Św. Tekli w Stanach oraz Chorągwi Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie.

 

 

 

Konferencję o ojcostwie wygłosił ks. Konrad Fedorowski, a centralnym punktem spotkania była Msza Święta pod przewodnictwem ks. Rafała Kułagi, wikariusza generalnego. Całość zakończyła się wspólną agapą.

 

 

W pielgrzymce wzięli również udział przedstawiciele wspólnot skupiających mężczyzn m.in. Wojownicy Maryi, Bractwo Św. Józefa oraz Rycerze Kolumba.