ZB Janusz Jagiełło Wielki Preceptor Zakonu odpowiadający za grupę kadetów i scholanek oraz Rycerze Komandorii Warszawsko-Praskiej Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II Wielkiego na czele z ZB Marcinem Sroczyńskim zorganizowali pierwsze spotkanie dla dzieci i młodzieży skupionych w tych grupach młodzieżowych zakonu.
 
 
Wydarzenie to, które zostało zorganizowane w Parafii p.w. Matki Bożej Różańcowej w Warszawie ma na celu integrację młodego pokolenia w duchu wiary i patriotyzmu. Była to również niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy i rozmów. 
 
Oprócz ciekawego spotkania organizatorzy przygotowali także kilka niespodzianek, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach uczestników, a na koniec była pizza i przekąski.
 
 
Staje się już tradycją, że spotkanie uświetnia swoją obecnością Generał Zakonu ZB Krzysztof Wąsowski.
 
Jak zwykle było zacnie.
 
Vivat Iesus ! Totus Tuus !
 
Źródło:  Komandoria Warszawsko-Praska